Novinky v ebajk connect

01.02.2021

Novinky v ebajk connect

V posledných rokoch viacerí z vás zaregistrovali aktivitu OZ e-DNA  vybudovať sieť nabíjacích staníc pre elektrobicykle. Táto služba pre ebajkerov sa stretla s veľkým ohlasom a my môžme s radosťou konštatovať, že sa nám úspešne darí sieť nielen rozširovať, ale aj dávať vám komplexné informácie o miestach nabíjania. 

Pre tých, ktorí sa s pojmom ebajk connect stretli prvý krát malé predstavenie tejto aktivity.  Ebajk connect je služba, ktorú vybudovalo OZ e-DNA v spolupráci s Svet elektrobicyklov - ebajk. Jedná sa o sieť nabíjacích staníc pre elektrobicykle, ktoré sú umiestňované do rôznych gastro zariadení. Môže to byť horská chata, reštaurácia, penzión, hotel  či kaviareň. Nabíjací bod, v ktorom sa nachádzajú nabíjačky ebajk connect je označený reklamnými vlajkami alebo nálepkami združenia.  Nie je to len o nabíjaní, ale aj o partnerstve nášho združenia s jednotlivými prevádzkovateľmi. Prevádzky si vyberáme nielen podľa lokality, ale aj služieb ktoré poskytujú. Chceme, aby si mohol cyklista pohodlne oddýchnuť v príjemnom prostredí, zatiaľ čo sa mu nabije batéria.

Zoznam všetkých staníc aj s mapou nájdete na stránke ebajkconnect.skKaždý nabíjací bod - prevádzka  je po rozkliknutí podrobne popísaný svojou GPS, prevádzkovými hodinami, fotografiami a informáciami o danom mieste. Body sú implementované aj v niektorých cyklomapách. Okrem webového portálu akčnejšie novinky uverejňujeme na Facebooku s názvom ebajk connect.

 

 

 

 

 

 

 

 

Leží nám na srdci blaho Vás ebajkerov, a preto sme si  pre vás a vaše baterky pripravili na naších stránkach ebajkconnect.sk Vyhľadávač podľa lokality vášho bicyklovania.  Aj vďaka vyhladávaču nemusíte dnes pracne hľadať nabíjacie miesta na vašej trase, ale jednoducho zadáte kraj a okres. 

Naším zámerom  je pokryť celé Slovensko, ale nedá sa to urobiť hneď. Realizácia nie je jednoduchá kvôli rozličnej úrovni  našich záujmových turistických bodov v teréne konkrétneho regiónu. Napriek tomu veríme, že sieť našich nabíjacích staníc sa rychlo rozrastie do rozmerov, kde budeme vedieť uspokojiť každého nabíjania chtivého ebajkera.