V spoločnosti ľudí je komunitná činnosť dôležitým spoločenským akcentom spájajúca ľudí s rovnakými záľubami, presvedčeniami, s rovnakým cítením, s rovnakou e-DNA v krvi.

Zámerom občianskeho združenia e-DNA je podpora projektov, ktoré priamo či nepriamo napomáhajú človeku a súvisia s využívaním najmodernejších technológií.

Medzi hlavnými úlohami je podpora vybudovania siete nabíjacích bodov ebajk connect pre elektrobicykle. Naše združenie vníma umiestňovanie nabíjacích staníc po celom Slovensku ako pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov a službu všetkým elektrocyklistom.                                         

Pre svojich zákazníkov chceme robiť aj niečo viac, nielen predávať bicykle. Budujeme si s nimi dlhodobé vzťahy a staráme sa o nich. Radíme im ohľadom starostlivosti o ich ebajk, pomáhame im viac si užiť jazdu vďaka možnosti dobíjať si baterku. 

Organizujeme celoslovenské ebajk zrazy. Každoročnú tradíciu nám prekazil koronavírus, ale dúfame, že už tento rok 2021 nadviažeme na úspechy predchádzajúcich ročníkov a tešíme sa na milé stretnutia s vami, našimi ebajkermi. 

Prevádzkujeme FCB portál Priatelia elektrobicyklovkde pravidelne informujeme  o novinkách zo sveta elektrobicyklov a tak isto admistrujeme aj komunitnú FCB skupinu s rovnakým názvom - Priatelia elektrobicyklovkde si priaznivci elektrobicyklov vymieňajú svoje skúsenosti a zážitky z jázd na svojich ebajkoch.