ebajk zraz nielen pre ebajkerov

ebajk zraz nielen pre ebajkerov

13. mája 2017 od 10:00 do 16:00 organizujeme náš prvý ebajk zraz. Vlani sme si vyskúšali tento typ podujatia realizáciou nultého ročníka a Vaše ohlasy nás priviedli k tomu, že zrazy budeme organizovať pravidelne.  Na základe minuloročných ohlasov a skúseností sme rozšírili  charakter podujatia – z výjazdu v Malých Karpatoch sa stáva podujatie cyklo-rodinného charakteru s individuálnymi výjazdami v sprievode vodcov.

Zázemie ebajk zrazu poskytne amfiteáter v bratislavskej Rači. Je to jeden zo vstupov na cyklocesty a traily do Malých Karpát. Celý priestor bude slúžiť bajkerom, ebajkerom, rodinným príslušníkom a okoloidúcim.

Svoju účasť prisľúbili rôzni obchodní partneri a členovia zo športového oddielu ebajk racing. S nimi sme pre vás pripravili zaujímavý program - prezentácie, stánky so športovým oblečením, malé workshopy o elektrocyklistike i občerstvenie.

Určite hlavnou zaujímavosťou budú organizované výjazdy s ebajk vodcami. Vodcovia prevedú skupinky ebajkerov po náročnejších či nenáročných trailoch Malých Karpát a pomôžu tak získať nové nápady na trasy a typy ako maximálne využívať potenciál ebajku na jazdu v horskom teréne.

Srdečne Vás pozývame!