ebajk výjazd 20. augusta

16.08.2016
eBajk centrum na Račianskej 77 v Bratislave

ebajk výjazd 20. augusta

ebajk centrum – Svet elektrobicyklov organizuje pre ebajkerov nultý ročník zrazu, výjazdu, stretnutiu ebajkerov, ktorý bude mať zatiaľ nesúťažný charakter a nulové štartovné. Všetci ebajkeri sú pozvaní, podmienkou je mať elektrobicykel, samozrejmosťou je prilba. 

Stretávame sa v sobotu 20. augusta (termín zrušeného Kellys Green Bike maratónu) o 9:30 hod. v ebajk centre na Račianskej 77 v Bratislave. Štart je plánovaný na 10:00 hod smerom do Malých Karpát. Celý výjazd povedie kapitán športového tímu ebajk racing Daniel Kučera. Ukáže nám zväčša nenápadné ale záludné traily, malokarpatské známe i neznáme cyklochodníčky, kde môžete potenciál ebajkov využiť naplno alebo sa len špotovo zabávať.

Obed pre nás navaria v chate Zapadnutý kút, jednom z nabíjacích bodov ebajk connect a potom sa ďalšími chodníčkami vrátime pod Kolibu do reštaurácie Stroodel. Tam nás bude opäť čakať malé občerstvenie v chillout zóne a vyhlásenie prvého ročníka pohárovej súťaže organizovanej občianským združením e-DNA, elektromobilita v krvi – ebajk cup.

Prvá ebajková oslava vo forme verejného výjazdu sa teší na vašu účasť.