Víkend s ebajkom: Testovacie jazdy v meštianskom pivovare

23.04.2016
Bratislavský meštiansky pivovar

Víkend s ebajkom: Testovacie jazdy v meštianskom pivovare

V areáli Bratislavského meštianskeho pivovaru sa cez víkend 23.-24. apríla 2016 uskutočnili testovacie jazdy a prezentácie elektrobicyklov, ktorú pre komunitu ebajkerov a záujemcov o ebajky pripravilo a zastrešilo občianske združenie e-DNAv spolupráci s najväčším obchodno-servisným centrom ebajk - Svet elektrobicyklov.

Komunita ebajkerov narastá

Skúsenosť je neprenosná, preto treba tému a možnosti asistovanej cyklistiky šíriť čo najďalej. Občianske združenie e-DNA si dáva za povinnosť chodiť za ľuďmi a ponúkať vyskúšať si možnosti, ktoré dáva elektromobilita. Drina na klasickom bicykli pri tréningoch, ktorú nie sme všetci schopní a ochotní akceptovať, sa tak dokáže zmeniť na športovú zábavu.

Prezentácia v záhrade Bratislavského meštianskeho pivovaru bola spojená s testovacími jazdami mestských, crossových i horských ebajkov. Záujemcovia si   vypočuli výklad o princípe fungovania elektrobicyklov, štyroch možnostiach asistencie motora, o životnosti a dobíjania baterky, údržbe.

Ak záhrada nestačí
Týmto víkendom to nekončí. Pre tých, ktorých elektrobicykel nadchol, ponúka predajňa a požičovňa v ebajkovom centre na Račianskej 77, vyskúšať elektrobicykel formou požičania alebo ďalšej krátkej testovacej jazdy.

 Vikend v meštianskom pivovare